Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Учасники саміту "Бухарестської дев'ятки" засудили агресію РФ

10 травня, 2021 - 21:47
Фото: presidency.ro

Країни-учасниці "Бухарестської дев'ятки "(B9) засудили недавню ескалацію ситуації в Чорному морі, а також стягування військ до українських кордонів з боку Російської Федерації. У НАТО відзначають, що стикаються з явними загрозами і викликами по всіх стратегічних напрямках.

Про це йдеться в резолюції за підсумками саміту " Бухарестської дев'ятки", передає РБК-Україна з посиланням на Euractiv.

"Агресивні дії Росії і збільшення військової присутності в безпосередній близькості від НАТО, включаючи недавню ескалацію в Чорному морі, біля кордонів з Україною і незаконно анексованому Криму, а також її агресивні гібридні дії продовжують загрожувати євроатлантичній безпеці і кидати виклик правилам, заснованим на міжнародному порядку", - йдеться в резолюції.

Також B9 засудили " акти саботажу з боку Росії "на території НАТО, про що"свідчать вибухи 2014 року на складі боєприпасів в Чехії".

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ