Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Польський депутат: Час грає на користь Путіна, Україна має швидше придушити бунт

10 липня, 2014 - 16:18
Вітольд Ващиковський
Фото polradio.pl

Українська влада не повинна вести переговорів з лідерами самопроголошених Донецької та Луганської республік та якнайшвидше за допомогою силовиків повернути владу в цих областях, вважає депутат польського Сейму та колишній дипломат Вітольд Ващиковський.

Він наголосив, що у нинішній ситуації час грає на користь російського президента Володимира Путіна, передає УНІАН.

"Він має час та, можливо, приведе до того, що в Україні почнеться черговий "майдан" проти нинішньої влади. Часу немає, український президент та влада повинні щонайшвидше придушити бунт та швидше розпочати економічні реформи" - сказав політик, котрий представляє найбільшу опозиційну партію у Польщі "Закон та справедливість" (PiS).

Депутат сказав, що Путін продовжить дестабілізувати ситуацію у східних регіонах через підтримуваних Росією сепаратистів та буде використовувати важелі економічного впливу для того, аби добитися погіршення рівня життя в Україні. Власне це, на його думку, може спровокувати протести та чергову зміну влади в країні.

"Якщо вони залишать цей бунт у такому стані, як він є, то сепаратисти будуть старатися поширювати свій вплив на інші регіони", - додав політик.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ