Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

На Львівщині вперше за тривалий час число нових виявлених інфікованих за добу – менше ста

10 липня, 2020 - 10:55
Фото Reuters

Напевно, вже є підстави говорити про те, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Львові  та в області покращується, бо за 9 липня лабораторні центри виявили 88 нових випадків (серед них львів’ян – 33 особи). Про це повідомила у щоранковому звіті заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії корона вірусу Галина Слічна. І додала, що загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 6763 осіб. 178 хворих померли. 1003 пацієнти одужали. 

За весь період карантину до обласної інфекційної лікарні звернулись 6519 осіб, госпіталізовані – 1181, виписані – 1007. Зараз у медзакладі – 162 особи, з них у реанімації – 4, на апараті ШВЛ – 3.

У 8-й лікарні – 65 пацієнтів, у 1-й – 56, у лікарні швидкої медичної допомоги – 85.

Якщо показники із захворюваності на коронавірус і надалі знижуватимуться, місто послаблюватиме карантинні обмеження. Поки що перевіряються на готовність до відкриття кінотеатри, театри, концертні майданчики, дитсадочки і та спортшколи. Вчора про це зазначав на своїй сторінці у Фейсбуку Львівський міський голова Андрій Садовий. 

А сьогодні мер у ранковому ефірі радіо «Люкс FM» заявив, що у місті є готовність відкрити садочки, театри і кінотеатри, однак має бути офіційне рішення регіональної комісії. Проте, у зв’язку з тим, що спостерігається зменшення кількості інфікованих, у місті вже почали вводити послаблення карантинних заходів. Зокрема, пільговики можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом, однак їх просять це робити не у години «пік», а з 11.00 до 16.00. 

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ