Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

У Румунії протестуючі постраждали в сутичці з поліцією

10 серпня, 2018 - 21:35
Фото Reuters

У столиці Румунії Бухаресті в п'ятницю учасники антиурядового мітингу намагалися прорватися через огорожу, в результаті сутички з жандармами постраждали 36 людей.

Про це повідомляє агентство Agerpres.

У центрі Бухареста зібралося понад 10 тисяч осіб. Близько 19.00 учасники протесту спробували знести захисні огорожі, але мітингувальників відтіснили співробітники жандармерії і застосували сльозогінний газ, від якого постраждали більшість демонстрантів.

Антиурядовий мітинг влаштували румуни, які живуть за кордоном. Вони спеціально приїхали в Бухарест на акцію, вказуючи, що були змушені виїхати з країни через корупцію і низьку заробітну плату.

Вимоги демонстрантів - розпуск парламенту, дострокові вибори, уряд технократів, незалежність юстиції, а також створення однопалатного парламенту, в який будуть входити 300 сенаторів і 100 з них будуть представниками діаспори.

Люди незадоволені податковою системою і пенсійною реформою, системою соціальної допомоги, наполягають на розвитку економіки, сільського господарства та підприємництва. При цьому протестуючі виступають за демократію і розвиток партнерських відносин з ЄС і НАТО і просять ввести електронне голосування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...