Мова росте елементарно, разом з душею народу
Іван Франко, видатний український письменник, поет, публіцист

Волонтери встановили місце постійної дислокації російських найманців у Сирії

10 вересня, 2018 - 13:55
Фото InformNapalm

Пунктом постійної дислокації групи російських найманців з ПВК "Вагнера" в Сирії є околиці газопереробного заводу компанії Hayan Petroleum. До такого висновку дійшли волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, які знайшли нові фото найманців та провели геопозиціонування світлин.

Як один з прикладів, що це підтверджує, наводиться публікація від 5 вересня молдавського видання AVA.MD даних російського найманця Апостола Владислава Івановича, позивний "Вовк", громадянин РФ і Республіки Молдова. Він знаходився в складі російського загону, який намагався штурмувати газопереробний завод CONOCO 7 лютого 2018 року і загинув від високоточного удару авіації і безпілотників ВПС США.

Волонтери InformNapalm звернули увагу на одну з особистих фотографій Владислава Апостола, провели геопозиціонування і встановили місце зйомки - це північно-західна сторона газопереробного заводу компанії Hayan Petroleum Company. Визначити геолокацію фотографії Апостола допомогло відео російських пропагандистів.

Цікаво, що раніше, на території цього заводу зафіксована ще одна група "вагнерівців" разом з відомим російським найманцем-неонацистом Олексієм Мільчаковим, який брав участь й у війні в Україні на Донбасі на стороні російських військ. Крім того, перед головною будівлею заводу встановлено пам'ятник найманцям ПВК "Вагнера".

Читайте також - СБУ допитала свідка переправлення до Сирії бойовиків ПВК "Вагнер"

Зазначається, що інформація про місце для постійної дислокації групи найманців ПВК "Вагнера" може бути корисна для сил коаліції при припиненні нових спроб росіян штурмувати і захоплювати нафтопереробні об'єкти в Сирії.

Читайте такод - У Сирії з'явилася нова приватна військова компанія Росії "Патріот"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...