Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Президент Чехії хоче обговорити з Зеленським питання русинів

10 вересня, 2019 - 21:25
Фото Reuters

Президент Чехії Мілош Земан пообіцяв обговорити питання русинів з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Radio Praha.

Повідомляється, що президент Чехії під час зустрічі з делегацією русинів у Празі погодився виступити посередником між Києвом і закарпатськими русинами. При цьому наголошується, що втручатися у внутрішні справи України Земан не буде.

"Президент підкреслив, що повністю підтримує територіальну цілісність України. Його слова - лише констатація змісту Мінських домовленостей. Зміна централізації, яку вони припускають - цілком і повністю внутрішня справа України. У цей процес президент не буде втручатися", - сказав прес-секретар президента Чехії.

При цьому посол України в Чехії Євген Перебийніс назвав дії активістів, які виступають від імені русинів, такими, які дестабілізують Україну.

"Русинське питання - це не питання національності, а політичний проект, який в значній мірі підтримує, просуває і фінансує Кремль з метою дестабілізації ситуації в Україні, насамперед на Закарпатті", - повідомив Перебийніс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

Коментарі

РУСЛАН | 09/11/19

націоналісти в Києві тоже проросійські .Київська влада вирубує ліси на Закарпатьі річки омеліли раніше річка УЖ мала глибину 2-2.5 метра зараз глибина річки 30 сентиметрів . всі великі заводи перевезли до центральної України роботу для зварників з огнем не знадеш тому люди змушені їхати до Чехії КИЇВ нічим не допомагає закарпатью .

Додати коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ