Не нарікайте, що народ бідний, але робіть, щоби був культурний і тоді буде і матеріально щасливіший!
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Президент готовий залучати талановитих випускників Острозької академії до реформування України

10 вересня, 2019 - 17:29
Олександра Харвата

До Національного університету «Острозька академія» сьогодні завітав Президент України Володимир Зеленський. Після екскурсії вишем він представив громадськості нового голову Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля.

За словами Президента, одне з пріоритетних завдань сьогодні — це об'єднання молоді заради країни, забезпечення її гідними робочими місцями й заробітною платнею.

«На Рівненщині є велика проблема щодо незаконної вирубки лісу і нелегального видобутку бурштину. Тому я хочу, щоб новопризначений очільник Рівненщини разом з представниками правоохоронних органів, Служби безпеки України, прокурором і поліцією вирішили ці питання найближчим часом», — зауважив Володимир Зеленський.

Також Президент звернувся до власників тіньових автозаправних станцій, яких на Рівненщині чимало: «Припиніть це робити у найближчі дні. Ми будемо за вами ретельно стежити і притягувати до відповідальності».

Представляючи нового голову Рівненської облдержадміністрації, Володимир Зеленський зазначив, що дуже важливо спілкуватися з людьми, молоддю, а найголовніше — їх чути.

«Це не посада, це можливість зробити щось для України, а в цьому випадку ми говоримо про Рівненську область. Посада як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю!» — сказав Президент.

«Призначення на таку посаду — це прояв високої довіри та глибокої відповідальності з мого боку. Рівненщина від сьогодні йде шляхом відкритості та безкомпромісності в ключових питаннях», — наголосив новопризначений голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Вітаючи гостей університету, ректор Ігор Пасічник зазначив: «Володимире Олександровичу, ви започаткували колосальні зміни в життєдіяльності України. З вами йде самовіддана молода команда реформаторів. Але для того щоб цей темп, який ви взяли, не зменшувався, необхідний досить потужний людський інтелектуальний ресурс. Чи є зараз в Україні молоді люди, які готові за мізерну заробітну платню чиновника служити цій державі самовіддано і разом з вами? Відповідаю — є, вони перед вами, пане Президенте. Це спудеї та випускники Острозької академії».

Президент України подякував за пропозицію.

«Я вас зв’яжу з нашим новим Прем’єр-міністром, він зараз справді шукає дуже багато кадрів. Думаю, що ви підготуєте список найкращих випускників», – відповів Володимир Зеленський.

На згадку про перебування в Острозі Президенту України та новопризначеному голові Рівненської ОДА вручили інтелектуальний доробок колективу вчених університету — енциклопедичне видання «Острозька академія».

Після зустрічі з студентами Острозької академії Володимир Зеленський разом із ректором   Ігорем Пасічником та представниками обласної і міської влади оглянули новий корпус університету в центрі Острога, відкриття якого заплановане у жовтні під час святкування 25-річчя відродження академії.

Олексій Костюченко, Острог. Фото Олександра Харвата

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ