Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

У ВР розглянуть законопроекти про поліпшення бізнес-клімату, - Гончарук

10 вересня, 2019 - 13:35
Фото Миколи Тимченка, "День"

Верховна Рада цього тижня розгляне важливі законопроєкти для поліпшення бізнес-клімату України, зокрема питання зменшенню тиску на підприємців.

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Facebook.

"Отже, перший пленарний тиждень. Він точно буде насиченим на події — депутати мають розглянути низку надважливих законопроектів для країни, в тому числі і економічних... Тепер від їх ухвалення буде залежати успіх анонсованих нашої командою реформ та покращення бізнес-клімату України", - написав Гончарук.

Прем’єр-міністр додав, що серед важливих питань — законопроєкт №1080 щодо зменшення тиску на бізнес.

"Всі ці схеми з відкриттями кримінальних проваджень та податковими перевірками під надуманим приводом, які фактично паралізують роботу підприємства, мають піти у минуле. Подумайте, тільки в 2019 році 84% проваджень про ухилення від сплати податків просто закрили — в більшості з них елементарно не було складу злочину", - пояснив глава уряду.

Він зауважив, що у порядку денному Вепрховної Ради є також законопроєкт №1076 про вдосконалення публічних закупівель.

Крім того, Гончарук повідомив, що 10 вересня парламент має розглянути законопроекти №1053 і №1073 щодо подолання тіньового обігу товарів та послуг. Він зауважив, що важливо вже зараз почати конструктивну дискусію з цього питання, яка запуститься з прийняттям законів у першому читанні. Тоді на майданчиках комітетів ради з долучанням експертів та громадськості можна буде виправити недосконалі норми та положення документів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ