Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Марія Бурмака представить у Львові проєкт "Улюблені класики"

10 вересня, 2021 - 15:55
Фото надане організаторами туру

Проєкт – унікальний і масштабний. Народна артистка України Марія Бурмака записала 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса і покаже їх 13 вересня в Українському католицькому університеті – на зустрічі зі студентами.

Над записом «Улюблених класиків» працювала команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсер проєкту – Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.

“Я давно мріяла зробити такий проєкт, – розповідає Марія Бурмака. – Це альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживають у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури».

Співачка наголошує: хоче достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок.
Окрім, альбому з 15 треками, артистка проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

Проєкт втілено за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ