Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

У Вінниці розпочався інвестиційний форум за участі підприємців з чотирьох областей

10 вересня, 2021 - 11:25

На VІІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України», який розпочався сьогодні у Вінниці, зібралися підприємці та інвестори з чотирьох областей України: Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Кіровоградської. Основними темами обговорення стануть питання інвестиційної політики та розвитку регіонів. Зокрема, обговорюватимуться інвестиційні стимули для проєктів зі значними інвестиціями, практичний досвід інвесторів, які працюють в регіоні, а також проблеми розвитку мережі індустріальних парків, зокрема останні законодавчі зміни і особливості роботи таких парків на місцях.

Розпочався форум з офіційної частини. Учасників привітав міністр Кабінету міністрів Україні Олег Немчінов. Інвестиційну привабливість та перспективи регіону і обласного центру зокрема, презентували перші особи регіону. Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов відзначив, що на сьогодні  Вінниччина має один з найпотужніших агропромислових комплексів, основу якого складають 841 сільськогосподарське підприємство та 274 тисячі фермерських господарств.

«Зараз ми зацікавленні у розвитку органічного виробництва. Для цього вже задіяти 4 308 га з урахуванням перехідного періоду та 2467 га земель з органічним статусом. Виробництвом органічної продукції займаються 60 підприємств, в тому числі 7 фермерських, – відзначив Сергій Борзов. – Що стосується промисловості, то на сьогодні для області актуальним завданням є диверсифікація промисловості. Тобто виробництво інноваційної продукції з високою доданою вартістю та розвиток креативної економіки».

Інвестиційний форум проводиться в межах міжнародної конференції «UkraineInvest Talks: Vinnytsia». Він претендує стати інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України.

Як писав «День», метою міжнародного інвестиційного форуму є активізація економічної співпраці на Вінниччині, встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва задля розвитку регіону. Детальніше про форум і головні його теми читайте незабаром на сторінках «Дня».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, «День», фото авторки

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ