Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

В Острозькій академії водинадцяте провели "Спортивний ранок"

10 вересня, 2021 - 12:12
Фото Світлани Янкевич

У Національному університеті «Острозька академія» сьогодні традиційно вже водинадцяте відбулася акція «Спортивний ранок» до Дня фізичної культури і спорту.

В Острозькій академії вести здоровий спосіб життя модно. О 7.30 на університетський стадіон прийшло дуже багато студентів, а особливо першокурсників, адже для них такий захід — це новинка.

«Я прихильниця здорового способу життя, тому мені було дуже цікаво піти сьогодні на спортивну руханку зі старшокурсниками і своїми одногрупниками. Я дуже рада, що Острозька академія заохочує студентів до здорового способу життя. Це дуже класно. Я проти куріння та інших шкідливих звичок, тому такі заходи – це значний внесок у розвиток здорової нації України», — каже студентка Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Юлія Бєлозьорова.

Здоровий спосіб життя популяризується в Острозькій академії з першого дня її заснування. Це вже стало своєрідною візитною карткою університету. Також у виші навіть існують спеціальні премії та гранти для студентів, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом.

«В Острозькій академії день спорту не лише сьогодні, а й постійно. Із моменту відродження Острозької академії тут формуються не тільки високі знання, моральні якості, патріотизм, а й позитивне ставлення до здорового способу життя. Сьогодні ми бачили багато студентів, особливо першокурсників, які дружно виконували руханку. Ми знаємо, що рух – це життя, а Острозька академія завжди рухається вперед. Вести здоровий спосіб життя ми мотивуємо студентів із перших днів навчання. Зокрема, у нас є багато різноманітних грантів від меценатів закордону. Модуль здорового способу життя в Острозькій академії дає позитивні результати як у фізичному самопочутті, так і у високих досягненнях наших студентів», — розповідає ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Загальну ранкову зарядку студенти разом з ректором і викладачами розпочали з розминки у вигляді фітнес-шейпінгу, а закінчили руханкою з технічними елементами футболу, баскетболу та силовими вправами на брусах і перекладинах. Студенти вважають, що така спортивна програма допомагає активізувати розумову діяльність і налаштувати себе на успішний робочий день.

«Здоровий спосіб життя – це зайняття спортом, дотримання здорового харчування. На мою думку, прекрасно, що в Острозькій академії ми маємо можливість займатися спортом разом із ректором і гарно та з користю провести наш ранок», — ділиться враженнями студент першого курсу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Ярослав Буркут.

Олексій Костюченко
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ