Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Сирія обстріляла турецькі міста, загинули 6 чоловік

10 жовтня, 2019 - 19:44
Фото foxnews.com

"Сирійські демократичні сили" (СДС) обстріляли прикордонні з Сирією міста Туреччини, загинули 6 людей, близько 65 отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що СДС здійснили мінометний і ракетний обстріл турецьких міст Акчакале, Джейланпынар і Нусайбин. Серед загиблих - 9-місячна дитина.

Як повідомили в міністерстві оборони Туреччини після обстрілу, турецька армія виявила та знищила курдських бойовиків, націлених на цивільних осіб.

Нагадаємо, в середу, 9 жовтня, Туреччина почала військову операцію на північному сході Сирії. Головна мета операції - створення буферної зони, яка повинна стати захисним поясом для турецького кордону і куди зможуть повернутися з Туреччини сирійські біженці. Через добу президент Туреччини Раджеп Ердоган заявив про 109 ліквідованих терористів.

В результаті обстрілу турецької армії в Сирії загинули як мінімум 8 мирних жителів. Ще 20 отримали поранення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ