Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Зеленський не виключає залучення колишніх українських політв'язнів до мінського переговорного процесу

10 жовтня, 2019 - 18:22
Фото: president.gov.ua

 Президент України Володимир Зеленський допускає можливість залучення колишніх українських політв'язнів до переговорного процесу з РФ у форматі роботи мінської підгрупи зі звільнення політв'язнів.

Під час спілкування з журналістами у рамках прес-марафону в четвер у Києві, відповідаючи на озвучену журналістами пропозицію звільненого з російського ув’язнення українського активіста Володимира Балуха щодо можливості включення політв'язнів до переговорного процесу з РФ, Зеленський сказав: "В який переговорний процес? Мінськ?.. Якщо ми говоримо про питання політв'язнів, про що говориться на гуманітарній групі, - будь ласка. Якщо саме в цю групу і з цього питання - так".

"Що стосується питання повернення наших політв'язнів - чом би й ні, із задоволенням, нехай хлопці допомагають", - додав глава держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ