Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Зеленський: Про автономію Донбасу не йдеться, але гуманітарні компроміси можливі

10 жовтня, 2019 - 19:25
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у тексті законопроекту про особливості місцевого самоврядування на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей не може йтися про автономію Донбасу, однак він готовий обговорювати певні гуманітарні питання.

"Що стосується закону про особливий статус - ми не можемо у цьому законі говорити про автономію. Головне зараз говорити про те, що ми не можемо, а не про те, що ми можемо. Я знаю, що там є гуманітарні питання, обговорюватимуться також питання мови - щоб у Донбасу був статус російської мови як регіональної. Я думаю, що є багато гуманітарних компромісів, про які ми можемо говорити", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у рамках прес-марафону в четвер у Києві .

Глава держави також зазначив, що, оскільки немає готового тексту законопроекту, то передчасно і говорити про те, на які компроміси Україна готова.

"Я знаю, що раніше було багато умов до закону про особливий статус, але вони самі собою вирішаться через те, що ми, як країна, вирішили йти шляхом децентралізації", - додав Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ