Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Стефанішина: В основних сферах торгівлі з ЄС Україна на 70-80% відповідає європейським стандартам

10 жовтня, 2021 - 12:06
Фото: Віталій Носач/РБК-Україна

У ключових сферах, в яких відбувається торгівля між Україною та ЄС, країна на 70-80% відповідає європейським стандартам, повідомила віце-прем'єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У п'яти основних сферах, в яких відбувається торгівля, на 70-80% відповідаємо європейським стандартам. Це вже підтверджено. Сфера енергетики – 80%. Сфера харчової продукції та санітарних заходів - понад 70%. Повністю відповідаємо системі державних закупівель та телекомунікацій. Це означає, що в розумінні нашої євроінтеграції ми (Україна і ЄС – ред.) працюємо однаково і живемо однаково", - сказала Стефанішина.

Вона також зазначила, що понад 14 тисяч українських компаній уже працюють на європейському ринку.

Україна також є тією країною, яка інтегрована в європейські структури. Країна є учасником понад 20 агентств та інститутів ЄС від правоохоронних (це Офіс прокурора ЄС), закінчуючи науковими, культурними програмами.

Тому, за словами Стефанішиної, з точки зору політичної, економічної конвергенції, Україна фактично досягла величезних результатів за 5 років.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ