У мільйонів людей не може не пробудитися цікавість, розуміння, а потім і свідома праця на ниві піднесення рідної культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Зеленський не перетнув "червоних ліній", - Оргкомітет "Варти на Банковій"

10 грудня, 2019 - 12:02
Фото: Reuters

Організаційний комітет акції "Варта на Банковій" зазначає, що президент України Володимир Зеленський за результатами переговорів лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція та РФ) не допустив здачі національних інтересів України.

"Президент Володимир Зеленський не перетнув ніяких "червоних ліній". Вважаємо, що це і наша з вами заслуга. Саме завдяки масовому невдоволенню в Україні було засвідчено, що більшість українців хочуть миру, але не шляхом поступок агресору", - заявили члени оргкомітету вночі у вівторок у своєму зверненні зі сцени під будівлею Офісу президента, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми усвідомлюємо, що може існувати непублічна частина домовленостей між лідерами "нормандської четвірки", тому ми, представники громадянського суспільства, й далі будемо стежити за розвитком подій. Українська нація здатна реагувати швидко і дієво, як вона це робила неодноразово", - йдеться в заяві.

Члени оргкомітету акції закликали Зеленського дотримуватися національних інтересів України і не перетинати "червоні лінії". Оргкомітет "Варти на Банковій" наголосив на неприпустимості згортання свободи слова, ревізії досягнень минулих років і наступу на українську мову.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ