Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Кабінет Міністрів обрав нового бізнес-омбудсмена

10 грудня, 2021 - 14:53
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Кабінет Міністрів України затвердив рішення наглядової ради Ради бізнес-омбудсмена про обрання нового бізнес-омбудсмена 9 грудня.

Як повідомили в Міністерстві економіки, з 1 січня 2022 року цю посаду обійматиме Роман Ващук, канадський дипломат, посол Канади в Україні з 2014 по 2019 рік.

“Діяльність Ради бізнес-омбудсмена сприяє ефективному діалогу між бізнесом і владою. Розвиток підприємництва та створення сприятливих умов для бізнесу - залишаються ключовими пріоритетами Уряду. Вітаємо новопризначеного  бізнес-омбудсмена та  сподіваємося на продовження  плідної співпраці з Радою бізнес-омбудсмена для покращення бізнес-клімату в Україні”, - зазначила перша віце-прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Серед основних завдань Ради бізнес-омбудсмена є підготовка пропозицій органам влади щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності, надання  рекомендацій щодо вдосконалення роботи таких державних органів та органів місцевого самоврядування у напрямку покращення умов для здійснення підприємницької діяльності.

За 6 років діяльності Рада бізнес-омбудсмена розглянула близько 10 тис.скарг компаній на зловживання державними органами та допомогла бізнесу повернути понад 19,5 млрд грн.

Рада бізнес-омбудсмена утворена за ініціативою Мінекономіки для покращення здійснення підприємницької діяльності. Керівним органом є наглядова рада, яка складається з уповноважених представників Уряду, міжнародних фінансових установ (Європейський банк реконструкції та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку), а також представників бізнес-асоціацій (Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України, ТПП України, Український союз промисловців і підприємців).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ