Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Люди протестували під Полтавською міськрадою через слова Мамая про війну на Донбасі

10 грудня, 2021 - 13:54
Фото poltava.to

Біля будівлі Полтавської міської ради 10 грудня збиралися понад 50 людей.

Як повідомило "Суспільне", люди вимагають публічного вибачення від голови громади Олександра Мамая за його висловлювання щодо війни на Донбасі в ефірі телеканалу "НАШ", а також звітності щодо своїх слів на позачерговій сесії міськради.

"Це абсолютно неприпустимі висловлювання. Мер Полтави має нести за це політичну відповідальність. Я як ветеран є виходить представником Сполучених Штатів (Америки – ред.), які тут воюють на території України з Росією", – говорить учасник акції Андрій Батюков.

У руках учасники акції тримали плакати із написами: "Ганьба", "Мамай, окупанти нам не "брати", "Мамай, хто твій брат?". Вони заходили до приймальні Полтавського міського голови Олександра Мамая, але його на місці не було.

"Я родом із Маріуполя. Мої батьки там живуть. Я відчуваю усю цю ситуацію. І коли у нас місті безлад повний по господарських питаннях, іще отакі усі висловлювання, що вони (росіяни – ред.) наші брати, мене це дуже обурило. Я вперше на такій акції. Відставку його, у відставку", – каже учасниця акції Оксана Зеленська.

На пікеті були присутні представники від "Європейської Солідарності" та учасники ООС.

Нагадаємо, 4 грудня в ефірі телеканалу «НАШ» Олександр Мамай сказав: «Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата».

У Полтаві голови громадських організацій учасників бойових дій та члени родин загиблих вимагають від депутатів міськради скликати сесію для висловлення недовіри голові Полтавської громади Олександрові Мамаю. Відповідне відео 9 грудня оприлюднили на Facebook-сторінці «ГС «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ