Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Премія імені Лесі Українки назвала номінантів

11 січня, 2019 - 16:22
Фото з відкритих джерел

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оприлюднив перелік творів, які змагатимуться за премію імені Лесі Українки.

Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

«Держкомтелерадіо опрацював пропозиції, які надійшли на здобуття Премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, та передав їх на розгляд Комітету з присудження премії», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» за здобуття премії 2018 року змагатимуться 43 твори сучасних авторів. Це поетичні і прозові твори Івана Андрусяка, Тетяни Майданович, Юлії Драгун, Дари Корній, Василя Лило, Тіни Керолл-Мариниченко, Сергія Лоскота та інших.

13 робіт надійшло на здобуття премії у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва». Серед них - оформлення книжок художниками Наталією Нечай, Лесею Носихіною, Михайлом Олександровим, Ольгою Дегтярьовою, Марією Панченко, Федором Лагном, Веронікою Котик та інші.

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» змагатимуться шість театральних колективів - Київський академічний театр юного глядача на Липках, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєверодонецьк), Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського, Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки, Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П. Довженка та комунальний заклад культури «Дніпровський міський драматичний молодіжний театр «Віримо!».

На здобуття премії у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» висунуто одну роботу - анімаційний фільм «Причинна» кінокомпанії «МаГіКа-фільм».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ