Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У центрі Львова відбувся екологічний вертеп

11 січня, 2020 - 18:20
Фото автора

Сьогодні, 11 січня, на площі перед львівським Оперним театром, біля міської головної ялинки, відбувся екологічний вертеп. Головною його метою було донести до глядачів проблему поводження із сміттям.

Перед початком дійства активісти розгорнули великий банер із написом: «Сміття – це проблема. Покидьки у владі – це катастрофа!». Після цього учасники вертепу розпочали театралізовану еко-виставу.

Як і у справжньому вертепі глядачі могли побачити таких персонажів, як трьох царів, звіздаря, царя Ірода, смерть, чорта та інших персонажів. Щоправда у даному вертепі троє царів розповідали, як боряться із сміттям у європейських країнах, закликали людей сортувати сміття та правильно його переробляти. Під роллю царя Ірода активісти зобразили мера Львова Андрія Садового. Він відкидав усі новітні технології та «просував» свій сміттєвий завод неодмінно на території міста за кредитні кошти.

«Ми не проти будівництва сміттєпереробного заводу, але він має будуватися на ділянці, яка далеко від житлових будинків і на території області, а не міста. Також він має бути сучасним, а не застарілим. Те, що пропонує міська влада зараз  - просто абсурд. Не можна будувати біля самих будинків львів’ян сміттєпереробний завод за застарілими технології. Крім того, нам слід запрошувати інвесторів, а не набирати далі кредитів, яких і так доста», - розповіла активістка Ірина Юзик.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ