Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Гостинний двір палав через коротке замикання, - міністр внутрішніх справ

11 лютого, 2013 - 18:11

Пожежа в Гостинному дворі, яка трапилася у ніч на 9 лютого, була спричинена коротким замиканням. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник міністра внутрішніх справ Юрій Ратушняк, передає УКРІНФОРМ.

«На мансардному поверсі близько 200 метрів передано фірмі, яка проводить ремонти - у кабінетах трапилося самозапалення... Проведена експертиза показала, що сталося коротке замикання», - розповів Ратушняк.

Водночас, за словами заступника начальника головного слідчого управління Олександра Гончарова, однією з версій пожежі у приміщенні Гостиного двору може бути підпал.

«Ми зареєстрували цей факт... Проводимо комплекс заходів. Якась невідома особа могла підпалити цей об'єкт. Після збору всіх матеріалів буде остаточний висновок», - зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ