Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Єрмак заявив, що Центр протидії дезінформації запрацює наступного тижня

11 березня, 2021 - 16:45
Фото: president.gov.ua

Центр протидії дезінформації може запрацювати вже наступного тижня, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На виконання доручення президента найближчим часом, найближчими днями, я б сказав, розпочне свою роботу Міжнародний центр протидії дезінформації, який буде створений на базі Ради національної безпеки і оборони. Цей орган не є і не буде політичним. Президент здійснюватиме необхідний контроль і стежитиме за діяльністю. Я впевнений, що вже наступного тижня такий центр розпочне свою роботу", - заявив Єрмак на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм".

За словами Єрмака, "ініціатива зі створення Центру викликана сьогоднішніми подіями в Україні, є також велика необхідність у тому, щоб цей центр дуже швидко став потужним інструментом боротьби з дезінформацією".

Голова ОП висловив сподівання, що незабаром можна буде побачити перші результати роботи Центру протидії дезінформації.

Він додав, що "в Україні вже є підтвердження та зацікавленість міжнародних партнерів брати участь у цьому центрі".

Крім того, в роботі Центру протидії дезінформації зацікавлена українська делегація у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ).

"Можу сказати від себе особисто як людина, яка представляє Україну на такому важливому міжнародному майданчику як "нормандський формат". Наша делегація, яка представляє Україну у Тристоронній контактній групі у Мінську, абсолютно зацікавлена, щоб цей центр почав працювати, надавав підтримку, тому що важливі, але такі необхідні переговори, які там відбуваються, - вони на сьогодні теж є об'єктом дезінформації та маніпуляції", - сказав Єрмак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ