Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Очільники Генштабів ЗС України та Хорватії провели двосторонні штабні переговори

11 квітня, 2019 - 16:33
Фото Foto credits: MORH / M. Čobanović

Сьогодні відбулися двосторонні штабні переговори та зустріч очільників Генеральних штабів ЗС України та Хорватії.

Про це передає Генеральний штаб ЗСУ.

Делегація Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Віктор Муженко здійснила одноденний робочий візит до Республіки Хорватія.

У ході візиту відбулися двосторонні штабні переговори та зустріч очільників Генштабів обох країн. Сторони обмінялися поглядами щодо стану та перспектив розвитку безпекової ситуації в Південно-Східній Європі та обговорили низку питань практичного військового співробітництва.

Начальник Генерального штабу Збройних Сил Республіки Хорватія генерал Мірко Шундов висловив підтримку Збройним Силам України у відстоюванні державного суверенітету та незалежності України:

– Ми як ніхто в Європі розуміємо виклики, які стоять перед Україною сьогодні. В середині 90-х нам вдалося перемогти завдяки безпрецедентній консолідації хорватського народу і підтримці міжнародної спільноти. Сьогодні, ми в НАТО та ЄС і завжди будемо підтримувати українців на цьому шляху, – зазначив генерал Мірко Шундов.

Генерал армії України Віктор Муженко подякував хорватській стороні за підтримку, відзначив її вклад у реабілітацію поранених українських військовослужбовців і висловив готовність розширити спектр заходів двостороннього військового співробітництва. Зокрема, йшлося про обмін досвідом у галузі професійної підготовки за окремими напрямками та започаткування побратимських відносин між військово-навчальними закладами обох країн.

– Ми високо цінуємо підтримку союзників і ніколи не звернемо з обраного шляху – повного звільнення території України від окупантів, – наголосив на завершення зустрічі генерал армії України Віктор Муженко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ