Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Київ та 12 областей України увійшли до "червоної" зони карантину

11 квітня, 2021 - 19:40
Фото: Reuters

У Києві і 12 з 24 областей України зареєстровано найвищий "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки, який передбачає найбільш жорсткі карантинні обмеження.

Це випливає з таблиці індикаторних показників регіонів зі значним поширенням коронавірусної інфекції Covid-19 станом на 11 квітня, опублікованій на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з даними МОЗ, у "червоній зоні" - Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська області.

Водночас, до "помаранчевої зони" потрапили 10 областей з 24: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Черкаська.

У "жовтій зоні" - лише дві області: Івано-Франківська і Херсонська. Жовтий рівень епідеміологічної небезпеки - базовий на рівні всієї країни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ