Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Екологи Німеччини хочуть через суд заборонити будівництво Nord Stream 2 

11 травня, 2018 - 21:18
Фото: neurope.eu

У Німеччині екологічне об'єднання Nabu добивається судового рішення, щоб не допустити запланованого на 15 травня початку робіт з будівництва газопроводу Nord Stream 2 на ділянці в Грайфсвальдській затоці.

Про це повідомляє DW.

"Nabu зробило запит у Верховному адміністративному суді Грайфсвальда проміжної постанови, щоб дати суду можливість прийняти рішення щодо позову проти будівництва газопроводу ще до 15 травня, повідомило екологічне об'єднання в п'ятницю, 11 травня", - йдеться у повідомленні.

Компанія Nord Stream 2 має намір 15 травня почати екскаваторні роботи в Грайфсвальдській затоці. Nabu ще в лютому звернулося до суду з проханням винести окрему ухвалу проти дозволу на будівництво Nord Stream 2, виданого Гірничим управлінням міста Штральзунд. Глава Nabu Лайф Міллер заявив, що компанія Nord Stream 2 намагається поставити екологів перед фактом і тим самим "розтоптати ногами не лише захист моря і клімату, а й право екологів на подавання позовів".

У Nabu впевнені, що будівництво Nord Stream 2 завдасть "непоправної шкоди слабкій екосистемі". Екологи також вважають, що будівництво нового газопроводу зайве, оскільки в Європі недостатньо високий попит на російський газ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...