Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Львів’яни вимагали відсторонити Кучму через заяви щодо Донбасу

11 червня, 2019 - 10:01
Фото надане автором

На площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку у Львові вчора ввечері пройшла акція «Зупини капітуляцію!». Учасники акції вимагали змінити риторику української влади та її представників щодо російсько-української війни.

Перш за все люди вимагали відсторонити Леоніда Кучму від представництва ним України в тристоронній контактній групі. Адже він, за їх словами, не є новим обличчям, які так обіцяв президент Володимир Зеленський. Крім того, заяви Кучми мають риторику капітуляції України перед Росією. А це – неприпустимо. Учасники акції наголосили, що якщо ця їх вимога не буде виконана, то владі слід очікувати відновлення протесту «Україна без Кучми». Після озвучення цієї вимоги всі почали скандувати «Кучму геть!».

Крім того вони вимагали і самого президента змінити свою риторику щодо ситуації на Сході України.

«Вимагаємо припинити капітулянтські заяви з боку Зе команди й відправити у відставку керівника АП Андрія Богдана та прес-секретаря президента Юлію Мендель, яка озвучує проросійські меседжі. Пропозиція «перестати стріляти» – це ще один крок до роззброєння українських військовослужбовців перед російськими окупантами і здачі національних інтересів. А слова Зеленського про те, що Росія частково втратила контроль над бойовиками на Донбасі не відповідає дійсності», - заявили організатори акції.

Крім того люди вимагали ввести в групу, що складає дорожню карту по Мінську людей з ветеранів, які мають довіру у ветеранському оточенні. Вони б інформували про вимоги, що ставляться у Мінську і обгрунтовували ті чи інші рішення. 

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ