Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві до кінця року повністю відремонтують Русанівський міст

11 червня, 2019 - 22:51
Фото з відкритих джерел

Русанівський метроміст оновлять до кінця цього року, передає Офіційний портал Києва.

Наразі добігає кінця ремонт лівої сторони проїжджої частини Русанівського метромосту. Там розпочали вкладати гусасфальт – спеціальне покриття, гарантію на експлуатацію якого дають не менше 20 років.

Уже за два місяці працівники «Київавтодору» розпочнуть ремонт правої сторони мосту.

Роботи здійснюють не тільки на проїжджій частині, а й знизу споруди. Там укріпили конструкції всього перегону. А також обробляють спеціальним розчином, що запобігатиме руйнуванню.

Зазначається, що довгий ремонт Русанівського мосту пов’язаний із тим, що під час робіт з оновлення покриття виявили великі дефекти всередині конструкції перегону.

Побудований ще в 1965 році, цей міст жодного разу не бачив капітального ремонту. Тому довелося розробляти новий проект реконструкції і, відповідно, коригувати план необхідних робіт.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ