Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

ДФС проводить обшуки в "Нафтогазі" у справі про ухилення від сплати ПДВ на 2,7 млрд грн

11 червня, 2021 - 16:25
Фото: ДФСУ

Державна фіскальна служба (ДФС) України проводить обшуки в НАК "Нафтогаз України" в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом можливого ухилення посадовців компанії від сплати ПДВ на суму 2,7 млрд грн.

Згідно з повідомленням на сторінці ДФС у Facebook, ідеться про незавершену з жовтня 2015 року процедуру митного оформлення газу, придбаного в "Газпрому" (РФ), у результаті до державного бюджету не надійшло 2,7 млрд грн ПДВ.

"Підприємства-виробники теплової енергії фактично споживають газ, що розміщується у газотранспортній системі України, проте АТ НАК "Нафтогаз України" не оформляє документів щодо постачання газу та не підписує відповідних актів прийому-передачі, мотивуючи це тим, що газ фактично не постачається, а надається послуга балансування газу в ГТС, унаслідок чого операції з постачання газу документально не оформлюються", - ідеться в повідомленні.

ДФС заявляє, що зібрано достатньо доказів, які можуть свідчити про факт ухилення від сплати податків. "Здобуто докази, що службові особи НАК "Нафтогаз України" не подавали до Енергетичної митниці ДФС повного пакета документів, на підставі якого митний орган України міг би провести митне очищення природного газу", - додали в ДФС.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ