Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Країни G7 виділять $100 млрд постраждалим від коронавірусу країнам

11 червня, 2021 - 22:43
Фото: Jack Hill/Pool via REUTERS

Сполучені Штати та інші країни Великої сімки мають намір надати фінансову допомогу країнам, які зазнають найбільших труднощів у боротьбі з COVID-19. На їхні потреби з фонду Міжнародного валютного фонду можуть виділити 100 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Reuters.

Як повідомили в Білому домі, питання буде обговорюватися на триденному саміті в Корнуоллі, коли лідери країн "Великої сімки" радитися про те, як допомогти світу оговтатися від пандемії коронавірусу.

"Сполучені Штати і наші партнери по G7 активно розглядають можливість глобальних зусиль з множення впливу пропонованого розподілу спеціальних прав запозичення (SDR) на найбільш нужденні країни", - заявили в Білому домі.

Зокрема, виділена сума сприятиме подальшій підтримці потреб охорони здоров'я, включаючи вакцинацію, і допоможуть забезпечити більш екологічне і стійке відновлення економіки в уразливих країнах, а також сприяти більш збалансованому, стійкому та інклюзивному глобальному відновленню.

SDR-це резервний актив МВФ, який можна обміняти на долари, євро, стерлінги, ієни і китайські юані або юані.

Президент Франції Еммануель Макрон закликав інші країни Великої сімки прийти до угоди в перерозподілі 100 мільярдів доларів в СДР на користь африканських держав.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ