Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Над Женевою обмежать польоти через зустріч Байдена і Путіна

11 червня, 2021 - 13:08
Фото reuters

Федеральна рада Швейцарії у п’ятницю затвердила тимчасове обмеження використання повітряного простору під час саміту президентів США та РФ Джо Байдена і Володимира Путіна з 15 по 17 червня 2021 року в Женеві.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт Федеральної ради Швейцарії.

Зазначається, що швейцарські ВПС забезпечать повітряну охорону та посилять нагляд за повітряним простором. Збройні сили також створять службу підтримки, яка допоможе цивільній владі гарантувати безпеку на допоміжній основі.

«Використання повітряного простору в зоні над Площею Націй у Женеві буде обмежено з вівторка, 15 червня, о 8:00 за місцевим часом, до четверга, 17 червня, до 17:00 за місцевим часом. На комерційні рейси до та з міжнародного аеропорту Женеви обмеження не впливатиме», - йдеться у заяві.

Крім того, в Женеві розгорнуть додаткове угруповання з 1 000 військовослужбовців для підтримки місцевої поліції. Зокрема, збройні сили Швейцарії візьмуть на себе захист іноземних представництв і підтримають поліцію кантону Женева в сфері повітряного і морського транспорту.

Раніше жителів Женеви попросили у день запланованої зустрічі Байдена і Путіна працювати з власних осель.

Місцева влада вже опублікувала інформацію та мапу, на якій вказана закрита для пересування транспорту та людей зона безпеки. Навколо неї вже встановлюють тимчасову огорожу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ