Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

Представники Подольського у процесі Пукача звернулися до Зеленського

11 червня, 2021 - 11:18
Фото Руслана Канюки, "День"

Представники потерпілого у «справі Гонгадзе-Подольського» Олексія Подольського (Віктор Шишкін, Тетяна Костіна, Олександр Дубінський) звернулися до Президента України Володимира Зеленського.

Про це йдеться у дописі Олексія Подольського на сторінці у Facebook, зроблене перед черговим засіданням Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, який наразі перейшов до розгляду по суті касаційних скарг сторін процесу.

Одразу зазначимо, що звернення, яке ми наводимо нижче, є досить різким та прямолінійним. І, звичайно, якщо сторона, до якої звертаються представники Подольського відреагує, таку відповідь ми також обов’язково розмістимо.

"Прошу друзів, прихильників нашої боротьби за справедливість і всіх небайдужих українців поширити це звернення. Аби всі знали, що саме Володимир Зеленський гарантує вбивці Кучмі – безкарність.
А всі його розмови про відсторонення олігархів від впливу на українську політику, суди і правоохоронців є пусті балачки спадкоємця корупції, розбудованої в Україні тим самим Кучмою", - йдеться у дописі у Фейсбук.

Олексій Подольський наводить повний текст звернення, у якому розкривається "беззаконня, свавілля та безчинства, яке твориться у Верховному Суді" у «справі Гонгадзе-Подольського».

Детальніше у дописі:

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ