Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

рф не відмовилася від плану повного захоплення України, – ГУР МО

11 червня, 2022 - 19:52
Фото: Reuters

Українська військові зірвали російський план бліцкригу із захоплення Києва, Харкова й Одеси, тому основні зусилля ворог зосередив на сході; однак у рф не відмовилися від планів повного захоплення України.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, повідомляє пресслужба ГУР МОУ.

Представник ГУР зазначив, що у зв’язку з військовими невдачами загарбницьких військ російському генеральному штабу доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

“Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше коригування цього плану буде залежати від того, наскільки противник досягне успіху чи навпаки - зазнає поразки на сході України. Проте мети так званої "спеціальної воєнної операції", про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути”, – повідомив Скібіцький.

Він зауважив, що за даними розвідки, росія має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти України.

"Противник застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, а ще близько 40 БТГ перебувають у резерві та можуть бути використані проти Збройних сил України", - сказав представник ГУР МОУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ