Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

У В’єтнамі британський пілот з COVID-19, шанси вижити якого лікарі оцінювали у 10%, виписався з лікарні

11 липня, 2020 - 22:56
Фото: Cho Ray Hospital

У В'єтнамі з лікарні виписали пілота із Великої Британії, який у березні впав у кому з коронавірусною інфекцією і був на межі смерті. Тепер він відправляється додому.

Про це пише The Guardian, передає hromadske.

Зазначається, що пілот Стівен Кемерон пробув понад 2 місяці на апараті штучної вентиляції легенів. У В'єтнамі, де офіційно не зареєстрували жодної смерті від COVID-19, британця вважали найважчим пацієнтом. Лікарі зазначали, що його шанси вижити — 10%. Також йому потрібна була подвійна пересадка легенів.

43-річний пілот British Airlines потрапив у лікарню у В’єтнамі ще 17 березня із жаром і кашлем. Пізніше через ускладнення його перевели до шпиталю міста Хошимін, який спеціалізується на тропічних захворюваннях, після чого чоловік впав у кому й був підключений до апарату життєзабезпечення.

За життя чоловіка боролися як лікарі, так і небайдужі жителі В’єтнаму. Зокрема, на лікування британського пілота витратили 200 тисяч доларів, а кілька в’єтнамців зголосилися бути донорами легень для нього — попри те, що закон забороняє пересадку легень живих людей. Водночас в’єтнамська влада міркувала над перевезенням чоловіка до Великої Британії, якщо це дозволяв його стан здоров’я.

Наприкінці травня пілот вийшов із коми, однак тоді лікарі давали йому невтішні прогнози. 

Зазначимо, станом на 11 липня у В'єтнамі підтвердили загалом 370 випадків COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ