Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Угоду з Shell щодо розвідки вуглеводнів планують підписати в п’ятницю, - Азаров

11 вересня, 2013 - 11:21

Операційну угоду з розвідки вуглеводнів з Shell буде підписано 13 вересня, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє РБК-Україна. "У п'ятницю в Нідерландах буде підписана з Shell операційна угода, яка дасть старт практичній роботі цієї корпорації з розвідки і видобутку вуглеводнів в Україні", - зазначив прем'єр, відкриваючи засідання уряду.

За словами міністра екології та природних ресурсів Олега Проскурякова, на початку наступного року планується буріння першої свердловини.

Нагадаємо, в 2012 р. відбулися три конкурси на укладення УРП. Переможцем конкурсу на розробку Олеського ділянки стала американська Chevron, Юзівського - англо-голландська Shell, Скіфського - консорціум на чолі з американською ExxonMobil (40%, оператор), Shell (35%), австрійської OMV, яку представляє румунська "дочка" Petrom (15% ) і НАК "Надра України" (10%). Першою угоду підписала Shell. Компанії також вдалося отримати безпрецедентні податкові пільги.

Нагадаємо, Shell працює в Україні з 1992 р. і веде діяльність за напрямками розвідки вуглеводнів, поставок природного газу, маркетингу паливно-мастильних матеріалів та експлуатації мережі АЗС. В українських компаніях Shell працює близько 2000 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ