Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

NASA перервало пряму трансляцію щоб сповістити про смерть космонавта Олексія Леонова

11 жовтня, 2019 - 21:15
Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

NASA перервало пряму трансляцію виходу двох американських астронавтів у космос, щоб сповістити про смерть російського космонтавта Олексія Леонова. Він був першою людиною, яка вийшла у відкритий космос.

Сьогодні у відкритий космос виходили астронавти Ендрю Морган та Крістіна Кох, щоб замінити акумуляторні батареї, які живлять орбітальну лабораторію. Це був другий із п’яти запланованих виходів астронавтів у космос цього місяця. Втім, трансляцію їхнього завдання перервали, вивіши на екрани світлину Леонова, пише Голос Америки

 Згодом в офіційному твіттері NASA написали:

“Ми сумуємо через втрату легендарного космонавта Роскосмосу Олексія Леонова, який став першою людиною, яка вийшла у космос 18 березня 1965 року. Його сміливий вихід у вакуум космосу розпочав історію позабортової діяльності, яка зробила можливим сьогоднішнє обслуговування Міжнародної космічної станції”.

Олексій Леонов помер на 86 році життя. Повідомляється, що він уже декілька років хворів. Перший вихід в космос Леонов здійснив у березні 1965 року, він тривав 12 хвилин і 9 секунд.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ