У рамках проекту Центру досліджень визвольного руху «Доступ до архівів як право на суспільну пам’ять» презентують у Києві довідник «Право на правду. Практичний порадник із доступу до архівів».
Під час заходу відбудеться дискусія з участю авторів книги — Володимира В’ятровича, Аліни Шпак, Ігоря Кулика; правозахисників — Євгена Захарова, Олександри Матвійчук, Ігоря Усенка; істориків та архівістів — Георгія Папакіна, Костянтина Новохацького, Івана Патриляка; директора Наукової бібліотеки НаУКМА — Тетяни Ярошенко.
У ході дискусії обговорять закордонний досвід використання документів комуністичних спецслужб, нормативну базу та проблемні питання доступу до архівів в Україні, проаналізують законодавство Європи та України в зазначеній проблематиці.
Присутні отримають безкоштовний примірник практичного порадника.
Нагадаємо, 28 березня презентували довідник у Львівському національному університеті ім. І. Франка під час семінару «Доступ до архівів: законодавство, практика та громадські ініціативи».
Бібліотека Антоновичів НаУКМА, 18:30.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



