Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Адвокати Тимошенко мають намір подавати апеляцію на наступному тижні, - Сухов

12 жовтня, 2011 - 14:17

Адвокати екс-прем'єр-міністра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко мають намір подавати апеляцію на наступному тижні. Про це на прес-конференції заявив адвокат Тимошенко Юрій Сухов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми будемо подавати апеляцію незалежно від того, чи буде декриміналізація статті (за якою судять Тимошенко). Ми будемо прагнути подати позов до Європейського суду. Я думаю, апеляцію ми подамо на наступному тижні", - сказав він.
Сухов додав, що на його думку, апеляційний суд не змінить рішення Печерського райсуду Києва. Адвокати мають намір підняти питання про зміну запобіжного заходу, і щоб розгляд цього питання в апеляційному суді проходив у присутності Тимошенко.
Нагадаємо, 11 жовтня суддя Печерського суду Родіон Кірєєв оголосив Тимошенко обвинувальний вирок в 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією.

Джерело: РБК-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ