Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Бориспіль і Київ з'єднає залізничне сполучення

28 грудня, 2011 - 18:10

Будівництво 40-кілометрового залізничного сполучення між Борисполем та Києвом розпочалося.

Електричка зможе перевозити пасажирів із аеропорту в столицю за кілька років. Втім, прихильники футбольного чемпіонату цим видом транспорту скористатися не встигнуть. За словами керівників проекту - треба збудувати ще 5 кілометрів колії. Наступного року на реалізацію "Повітряного експресу", Китай виділить Україні кредит у 2 мільярди доларів під 3,2% річних.

“Ця частина проекту вартує 371 млн доларів, наступна частина проекту – це будування дороги та мосту переходу в район Подолу та великий об’єкт це частина окружної малої дороги з виходом на Бориспільську трасу з тунелем чи мостом над Дніпром. Загальна вартість всього проекту більше 2,5 млрд доларів”, - каже керівник національного проекту "Повітряний експрес" Олег Маліч.

Будівництво "Повітряного експресу" розвантажить трасу та наблизить аеропорт до світових стандартів. Оскільки міжнародні аеропорти повинні мати не менше двох видів транспортних під'їздів. На сьогодні за добу з аеропорту "Бориспіль" до Києва трасою відправляються 30 тисяч пасажирів.

Джерело: Канал новин 24

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ