Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Частка російський прямих інвестицій в Україну становить 7%

23 вересня, 2011 - 18:52

Частка російський прямих інвестицій в Україну становить 7% від загального обсягу ПІІ. Формально їх частка за останні 2 роки зросла на 2%.

Проте аналітики відзначають, що значна частина російського фінансового ресурсу надходить через інші юрисдикції, такі як Кіпр та Нідерланди. Отже реальна частка капіталу північного сусіда в українській економіці значно вища. 

Водночас, основним інструментом фінансової експансії з Росії сьогодні є російські банки, представлені в Україні. На фоні слабкої фінансової системи та консервативної кредитної політики західних банків, вони активно нарощують власні кредитні портфелі.

Сукупний обсяг виданих російськими банками кредитів корпоративному сектору з початку 2010 року зріс на 2 млрд. дол. і вже перевищує 10 млрд. Наразі частка цих банків на українському ринку становить 14% і продовжує зростати, зауважують експерти.

Джерело: Канал новин 24

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ