Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

ДЕНЬ. Сьогодні головний редактор «Дня» Лариса Івшина представить у Сімферополі нову книгу з Бібліотеки газети

14 вересня, 2011 - 10:47

Сьогодні головний редактор «Дня» Лариса Івшина представить нову книгу з Бібліотеки газети «Сила м’якого знака» колективу вчителів та учнів Сімферопольської української гімназії.

На зустріч також запрошено низку громадських діячів Автономної Республіки Крим, політиків, представників органів влади, аналітиків, викладачів місцевих вишів, істориків, діячів культури, інформаційної сфери, журналістів. Має відбутися глибока дискусія із проблем розуміння та сприйняття історичних подій, відновлення історичної правди.

Продовженням інтелектуального спілкування стане візит головного редактора «Дня» на кримський телеканал ATR, який проводить теле- й радіомовлення російською, українською, кримськотатарською мовами. Лариса Івшина візьме участь в одній із дискусійних програм «Діалог з Ларисою Івшиною».

Протягом вересня в робочому календарі Лариси Івшиної заплановано також низку інших презентацій та дискусій із різними групами громадських діячів та активістів Криму в Сімферополі, Ялті, інших містах автономії, участь у програмах на телебаченні. Про це — у найближчих номерах «Дня».

Микола СЕМЕНА, Сімферополь

Джерело: «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ