До кінця цього року в Києві відкриють чотири комунальні аптеки, в яких реалізовуватимуть лікарські засоби за доступними цінами.
Як повідомив голова КМДА Олександр Попов, влада хоче проводити політику, "яка була б наближена до споживачів, тобто до населення".
"І, з іншого боку, повинні реалізовуватися доступні за ціною і якісні продукти, - зазначив він. - Ми сьогодні відкриваємо третю аптеку, а до кінця року відкриємо ще чотири і будемо надалі це робити".
Зі слів голови КМДА, міськадміністрація вилучила всі комунальні аптеки зі списку об'єктів, що підлягають приватизації, і поставила питання перед правоохоронними органами про повернення приміщень тих аптек, які були приватизовані.
"Таким чином, ми вирішуємо цю проблему комплексно і на виході отримаємо розвиток мережі комунальних аптек з доступними цінами і широким асортиментом продукції", - повідомив Попов.
Тим часом, як повідомляли раніше, в результаті проходження через ланцюжок посередників ціни на ліки в українських аптеках різко відрізняються від ціни виробника. 74% ліків, імпортованих з Білорусі, продають в Україні посередницькі компанії, зареєстровані в Новій Зеландії, США та Ізраїлі. Аналогічна схема діє при постачанні ліків з Росії.
Джерело: Українські Новини
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



