Для зручнішого орієнтування туристів у Києві під час Євро-2012 лінії та станції столичного метрополітену пронумерують.
Як повідомили ForUm'у у прес-службі КМДА, за інформацією КП «Київський метрополітен», номери будуть присвоєні кожній гілці метрополітену: так, Святошинсько-Броварська лінія буде позначена номером 1, Куренівсько-Червоноармійська - номером 2, Сирецько-Печерська - номером 3.
Власний номер отримає кожна станція метрополітену, він буде тризначним. Перша цифра означатиме номер лінії, інші дві - номер станції. Наприклад, станція «Героїв Дніпра» Куренівсько-Червоноармійської лінії матиме номер 210, станція «Мінська» - 220 і т.д.
Покажчики з новою нумерацією вже з'явилися на кількох станціях метрополітену. А до початку Євро-2012 такі покажчики, а також транслітерація назв з'являться на кожній станції.
Джерело: forUm
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



