Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Харківські студенти писатимуть статті до української Вікіпедії

24 травня, 2012 - 16:10

Студенти та аспіранти університету писатимуть статті до української Wiki, повідомляє фонд «Вікімедіа Україна».

 Між Харківським національним університетом імені Каразіна та громадською організацією «Вікімедіа Україна» 22 травня 2012 року було підписано угоду про співпрацю.

 Угода передбачає написання статей до української Wiki студентами та аспірантами університету – замість навчальних рефератів.

 Крім того, «Вікімедіа Україна» надаватиме допомогу студентам і викладачам з основ написання та редагування статей в українській енциклопедії та консультуватиме їх щодо механізмів перевірки особистого внеску до Wiki-статей, йдеться в угоді.

 «Вікімедіа Україна» також здійснюватиме технічну підтримку роботи окремого спеціального проекту, який вже створено в українській Wiki – «Проекту ХНУ імені В. Н. Каразіна».

 У свою чергу Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна надаватиме консультаційну допомогу членам громадської організації «Вікімедіа Україна» та іншим вікіпедистам з наукових питань у різних сферах науки.

 Університет, як відзначає «Вікімедіа Україна», також приділятиме увагу наповненню української Wiki матеріалами та фото своїх відомих представників – вихованців та викладачів.

Джерело: Медіаграмотність

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ