Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Кабмін сьогодні розгляне концепцію боротьби з тероризмом

12 вересня, 2012 - 10:14

Кабінет міністрів України сьогодні, 12 вересня, розгляне проект указу Президента про концепцію боротьби з тероризмом. Про це йдеться в порядку денному Кабміну.

Крім того, урядовці планують затвердити проект постанови про інформаційно-роз'яснювальних заходах у сфері боротьби з тероризмом.

Також Кабмін завтра розгляне питання про затвердження техніко-економічного обгрунтування будівництва тролейбусної лінії Бровари-Київ.

У рамках протокольного рішення уряд має намір прийняти постанову про фінансову реалізації національного проекту "LNG термінал" - морський термінал з прийому скрапленого природного газу.

Також планується прийняти постанову про розмір щомісячної державної допомоги ВІЛ - інфікованим дітям і дітям.

Планується розглянути питання про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Німеччини про фінансове співробітництво (асигнування 2006 і 2007 року), проект "Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)" та проект відповідного розпорядження Кабінету міністрів. 

Джерело: РБК-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ