Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Кавун вагою більше 43 кг став переможцем конкурсу "Український кавун - солодке диво"

27 серпня, 2011 - 15:09

У місті Гола Пристань на Херсонщині в суботу відкрився 8-й Всеукраїнський фестиваль "Український кавун - солодке диво". Як повідомив кореспонденту УКРІНФОРМу Голопристанський міський голова Анатолій Негра, фестиваль проходить на набережній міста, біля пам'ятника кавуну.

На даний момент вже визначені переможці конкурсів "Найбільше солодке диво" - найбільші за вагою кавун, диня і гарбуз. Переможцем конкурсу в кавуновій номінації став Голопристанський фермер Юрій Покотілов (фермерське господарство "Мрія"), який виростив кавун вагою 43,1 кг. Найбільшу диню вагою 7,9 кг виростив також Голопристанський фермер - Іван Яланський (фермерське господарство "Фаворит"). А переможцем у номінації гарбузової став представник Великокардашинської сільради Голопристанського району Олександр Косенко. Вирощений ним гарбуз важить 53,4 кг.

Як зазначив Голопристанський міський голова, нинішній кавун-переможець найбільший з часів всіх 8-ми фестивалів "Український кавун - солодке диво". Торік переможцем став кавун вагою 37,5 кг, якого, до речі, також виростив Голопристанський фермер Юрій Покотілов.

На набережній проходить також виставка-ярмарок сільгосппродукції, яка є одним з традиційних заходів фестивалю. Однак вона має цього року і свою особливість. Тепер тут продають не тільки баштанні, але й інші сільгоспкультури - зернові, картоплю, виноград, вино, мед та іншу продукцію, на яку багатий Голопристанський та інші райони Херсонщини.

В цілому на фестивалі присутні близько 3 тис. чоловік - учасників і гостей. Серед них є і закордонні гості - з Польщі, Росії (з Кубані), Румунії та Швеції, повідомив Анатолій Негра.

У програмі фестивалю - концертна програма, різноманітні ігри та конкурси. 

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ