Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Кількість поранених під час нападу в бельгійському Льєжі зросла до 75 осіб

13 грудня, 2011 - 20:35

Кількість поранених під час нападу в бельгійському Льєжі зросла до 75 осіб. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на дані поліції.

Кількість загиблих в результаті стрілянини в центрі Льєжа не змінилося - 4 особи, серед них Нордін Амрані, який скоїв напад, озброєний гранатами і револьвером, два підлітки 15 і 17 років, а також жінка 75 років.

За останніми даними прокуратури, нападник був один.

Прем'єр-міністр Бельгії Еліо Ді Рупо висловив свої співчуття рідним загиблих, і планує сьогодні ж відвідати місце події, зокрема, для зустрічі з представниками органів правопорядку.

Свої співчуття жертвам теракту висловив також Президент Європарламенту Єжи Бузек. "Мої думки разом з жертвами, їхніми сім'ями та друзями. Я бажаю численним пораненим якнайшвидшого і повного одужання і вірю, що бельгійська влада проведе повне розслідування цього підступного акту", - цитує Президента Європарламенту його прес-служба.

Джерело: УНН

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ