Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Кириленко: держбюджет-2012 прийнято з порушеннями

23 грудня, 2011 - 09:03

Народний депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко заявив, що держбюджет на 2012 рік був прийнятий з порушенням Бюджетного кодексу й регламенту Верховної Ради. Про це повідомляє Лига.net.

"Прийняли бюджет, начебто в другому читанні й у цілому - так це пряме порушення як і Бюджетного кодексу, так і регламенту, тому що роздали бюджет у форматі першого читання депутатам, ніяких порівняльних таблиць немає, ніякі поправки не враховані, і ніякого постатейного голосування не відбувалося", - заявив в ефірі 5 каналу лідер партії За Україну! В'ячеслав Кириленко.

"Тому що якби постатейно ми пішли, і поправки опозиції, ми б розбили дощенту цей бюджет. Тому що в нас були соціальні пропозиції, у нас були по макропоказниках пропозиції, і в нас були по видатках на владу пропозиції, убік їхнього зменшення", - пояснив він.

"Ясно, хто ж це постатейно буде голосувати, як це в парламенті завжди було. Проголосували в другому читанні й у цілому, по суті, документ у форматі бюджету в першому читанні - людям цей бюджет нічого не дає", - заявив Кириленко.

Нагадаємо, бюджет-2012 було схвалено депутатами 22 грудня. Ціна російського газу в ньому закладена на рівні 416 доларів за тисячу кубометрів. Підготовлений Кабміном до другого читання варіант проекту держбюджету передбачав доходи 332,821 млрд гривень і видатки 358,050 млрд гривень.

Джерело: Ukranews

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ