Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Лікарі прооперували президента Аргентини і спростували раніше посталенний їй діагноз

8 січня, 2012 - 10:47

Лікарі, які оперували Президента Аргентини Крістіну Фернандес де Кіршнер, не виявили у неї рак. Тому для одужання пацієнтки досить хірургічного втручання і не потрібен курс хіміотерапії.

Про це повідомили зарубіжні ЗМІ з посиланням на прес-секретаря глави держави.

Наприкінці грудня 2011 року лікарі діагностували у 58-річної Кіршнер рак щитовидної залози. "Однак результати аналізів, проведених після операції, показали, що раку у Крістіни Кіршнер немає - в її щитовидній залозі було виявлено вузлики, але ракових клітин не виявилося", - пояснили спеціалісти.

Нагадаємо, лікарі 4 січня провели успішну операцію з видалення, як вважалося, ракової пухлини на щитовидній залозі Кіршнер. Припускається, що пацієнтка перебуватиме в лікарні Буенос-Айреса три доби і незабаром зможе повернутися до виконання своїх президентських обов'язків, незважаючи на грізний діагноз, оскільки шанси на цілковите одужання у хворих такого типу раку на ранніх стадіях дуже великі. Однак все виявилося навіть краще, ніж прогнозували спочатку. Доки Кіршнер лікується, її функції виконує віце-президент країни Амадо Буду.

Крістіна Фернандез де Кіршнер була переобрана Президентом Аргентини у жовтні 2011 року з величезним відривом від найближчого кандидата. Її перший термін на посаді глави держави запам'ятався сильним економічним зростанням і реалізацією соціальної політики в інтересах бідних верств населення.

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ