Мер Ужгорода Віктор Погорєлов вступив у Партію регіонів. У суботу на XVI конференції Закарпатської облорганізації Партії регіонів його привітали серед нових партійців.
"Я вступив у Партію регіонів ще рік тому. Відразу після місцевих виборів написав заяву про вступ", - сказав Погорєлов у коментарі виданню Мукачеве.net.
Очевидно, тільки зараз було завершено юридичну процедуру прийняття в лави партії.
"Я йду тим шляхом, що обрав 10 років тому", - зазначив мер Ужгорода, пояснюючи рішення вступити в Партію регіонів.
На питання, чому Погорєлов вибрав саме табір "регіоналів", а не, скажімо, Єдиний Центр, що найбільше підтримував його на місцевих виборах, політик зазначив: "Це питання особисте. Не тільки Єдиний Центр мене підтримував. Те, що мене не підтримувало обласне керівництво Партії регіонів, ще не означає, що мене не підтримували її члени, рядові партійці".
Крім того, зазначив Погорєлов, Єдиний Центр сьогодні також підтримує політику Президента Віктора Януковича.
Як повідомляли Ukranews, нещодавно призначений міністр фінансів Валерій Хорошковський заявив, що не має наміру вступати в Партію регіонів і очолювати партійний список на виборах у Верховну Раду восени 2012 року.
Джерело: Ukranews
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



