Сьогодні в Берліні пройдуть переговори прем'єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона та канцлера Німеччини Ангели Меркель, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Бі-Бі-Сі. Д.Кемерон прибуде до німецької столиці з Брюсселя після переговорів із лідерами ряду європейських країн.
Основною темою стануть методи відновлення фінансової стабільності Євросоюзу, щодо яких лідери Німеччини і Великої Британії дотримуються протилежних точок зору.
А.Меркель вважає, що для подолання економічних проблем "Європи має бути не менше, а більше", а національним урядам необхідно поступитися Євросоюзу частиною своїх повноважень, у тому числі у фінансовій сфері. Д.Кемерон внаслідок внутрішньополітичних причин займає останнім часом євроскептичну позицію.
Джерело: Укрінформ
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



